Районна науково-практична конференція

«Професійна відповідальність у контексті формування педагогічної майстерності»

2 жовтня 2012 року на базі школи працівниками методичного кабінету відділу освіти Рожищенської райдержадміністрації та спільно з викладачами Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти  проводилась районна науково-практична конференція «Професійна відповідальність у контексті формування педагогічної майстерності».

     

Про педагогічну майстерність і особистість вчителя розповів завідувач кафедри педагогіки й психології ВІППО, кандидат педагогічних наук, доцент Луцюк Анатолій Михайлович.

З розвитком творчого потенціалу вчителя в сучасній школі ознайомила завідувач кафедри теорії та методик викладання шкільних предметів ВІППО, кандидат педагогічних наук, доцент Ясінська Наталія Василівна.

Акцентувала увагу на психологічних складових  відповідальності у діяльності педагога старший викладач кафедри педагогіки й психології ВІППО Турчина Лариса Іванівна.

Кліш Петро Аристархович, доцент кафедри педагогіки і психології ВІППО, кандидат педагогічних наук відмітив, що культура спілкування вчителя – це невід’ємна складова його педагогічної майстерності.

Завідувач Рожищенським РМК Сидорук В’ячеслав Андронович ознайомив учасників конференції з роботою, яка проводиться в районі по підвищенню педагогічної майстерності.

Грунтовною була розповідь заступника директора ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Дубище Якимів Олени Петрівни про організацію методичної роботи в освітніх округах як однієї з форм  росту фахової майстерності педагога.

Із задоволенням учасники конференції слухали виступ заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Рожище Гринюк Ірини Андріївни, яка прозвітувала про організацію методичної роботи з даного питання. Цікаво та змістовно презентували досвід своєї роботи вчителі української мови і літератури Сорока А. В. та Сасовська Л. П.

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s