Cемінар-тренінг учителів географії

З метою підвищення професіоналізму педагогічних кадрів, в умовах створення Нової української школи 7 лютого в ЗОШ №1 м. Рожище відбувся семінар-тренінг учителів географії. В ньому взяли участь  педагоги з усіх шкіл району.

Завідуючий методкабінетом відділу освіти Сидорук В. А. представив Григор’єву Н. В. завідувача відділу природничих дисциплін ВІППО, яка проводила цей семінар-тренінг, методиста відділу освіти Бондю М. М. і заступника директора з навчальної роботи ЗОШ №1 Гринюк І. А. присутніх на цьому заході.

Тема семінару надзвичайно актуальна: «Уроки географії: як розвивати ініціативність та підприємливість учнів задля їх успішної самореалізації».

Програма семінару була дуже насичена. Після презентації кожного учасника, робота проводилася по групах. Вчителі жваво обговорювали методи, техніки активного навчання, які формують підприємницьку компетентність. SWOT-аналіз «Роль вчителя географії у формуванні компетентностей ініціативності та підприємливості».

Особливо усіх учасників зацікавили моделюючі вправи спрямовані на формування рис підприємливої особи «Закінчи речення» і «Випадок на Місяці».

Семінар-тренінг проводився  на сучасному рівні із застосуванням нових методичних прийомів і тому усі присутні не були пасивними слухачами, а активними учасниками тренінгу.

У ході семінару були вироблені методичні рекомендації щодо розвитку ініціативності та підприємницьких якостей у вчителів географії, які знадобляться їм у практичній роботі з учнями.

 

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s