Турнір з тенісу

Сьогодні у нашому суспільстві активно руйнуються старі стереотипи, змінюється ставлення до багатьох подій минулих років. Та є сторінки історії, які не можуть, не повинні бути піддані критиці. Одна з них Друга Світова війна.
Минають роки, відлітають у вічність герої… Більше півстоліття минуло з того тривожного дня, коли замовкли останні постріли, прийшов мир, за який заплачено ціною життя мільйонів людей. Все далі відходять ті грізні роки, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав заради Перемоги своє життя. Підростають уже праправнуки героїв, котрі щедро полили своєю кров’ю священну землю Батьківщини, врятували рідний край від страшної фашистської чуми. А ветеранів залишається все менше.
Тому важливо, щоб ми знали про ратні подвиги старших, шанували загиблих, не забували живих. 21 березня у ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Рожище відбувся турнір з настільного тенісу з нагоди відзначення 74-ої річниці з дня визволення Рожища від фашистських загарбників. У запеклій боротьбі змагалися учні 4-11 класів. Переможцями стали: І місце – Малярчук Тетяна, Бас Олександр, ІІ- місце – Іваніхіна Катерина, Воробей Богдан, ІІІ місце – Приходько Анна, Герасимчук Богдан. Тренер і головний суддя змагань – Огороднік Микола.
Огороднік Микола
вчитель фізичної культури

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s